Başlangıç > Facebook > Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır ? (2012)

Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır ? (2012)


Facebook’da 2012 yılına timeline yani zaman tüneli isimli  profil ile girdik. Bu yeni oluşumda bazı sistemsel ve kulanımsal değişiklikler oldu bildiğiniz gibi. Bazılarımız bazı sebeplerden facebook hesaplarını kapatmak istiyor bunun için değişen yeni sistemi de yardımcı olmak için paylaşıyorum.

Facebook hesabı kapatmak ve tam olarak silmek için şunları yapın. Hesabınız açık iken https://ssl.facebook.com/help/contact.php?show_form=delete_account bu linke tıklayın ve Gönder tuşuna basın. Yalnız
dikkatinizi çekmek istiyorum. Bu işlemden sonra geri dönüş yoktur yüklediğiniz  paylaştığınız herşey kalıcı olarak silinir.facebook hesap silme Facebook Hesabı Nasıl Kapatılır ? (2012)

Kullanıcılar facebook hesaplarını çeşitli sebeplerle siliyorlar, kimisi bu sosyal ağ sitesiyle başa çıkamadığı için işleri daha da karıştırmamak için siliyor kimisi de tehlikeli bulduğu için zira gerçekten de istemediğiniz kişiler bir yolunu bulup özel bilgilerinize ulaşabiliyor.

[deactivate, dondurma, facebook, hesap, kapatma, silme, kalıcı, delete, 2012,2012,delete,dondurma,facebook,hesap,kalıcı,kapatma,silme,genel,sosyal ağlar]

Herşeye rağmen yeni çağın gerektirdiği sosyal dünyada bu işi iyice bilip avantajlarını kullanmak gerekiyor, sizin de bildiğiniz gibi artık iş, aşk, okul, eğlence neredeyse hepsi sosyal paylaşım sitelerine taşındı. Öyle ki bazı kavramlar gerçek hayatta dahi yok, sanal alem gittikçe büyüyor.

Reklamlar
  1. Henüz yorum yapılmamış.
  1. No trackbacks yet.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: